Ako potešiť človeka, ktorého máme radi? Reklamnými predmety. Úplne jednoducho. A ide to aj maličkostí. Nemusí to byť žiadne drahé predražené darčeky, stačí iba to, že daná osoba bude vedieť, že ste si na ňu spomenuli. Záleží, pre koho chcete darček kúpiť a na akú príležitosť. Určite kúpite iný darček pre svoju babičku a iný darček zase pre priateľku. Tak to chodí. A teraz si názorne preberieme, čo by ste mohli darovať komu. Ideme na to. Babička: nie je babička ako babička. Ale vo finále sú skoro všetky babičky rovnaké a keď viete, čo majú rady, tak je to oveľa jednoduchšie. Čo treba babičke kúpiť nejakú peknú zásteru na varenie, alebo vonnú sviečku?

s

Určite by ste ju tým veľmi potešili a jej by darček urobil radosť. A podľa mňa by vôbec neriešila, za koľko ste ho kúpili. Ono je totiž niekedy oveľa lepšie darovať darček, ktorý je drobný a cenovo fajn, než predražený darček, ktorý by možno ani neurobil takú radosť. Darček pre priateľku k výročiu: vašu priateľku určite poznáte lepšie ako ktokoľvek iný. A tak určite tiež viete, čo má rada a čo sa jej páči. My ženy sme náročné a máme rady darčeky. Každá nejaký iný, ale to nevadí. Väčšinou keď partnerka oslavuje výročie s partnerom, tak od neho očakáva, že jej dá nejaký honosnejší a cennejší darček.

s

Podľa mňa na tom nie je vôbec nič zlé, pretože je to darček k výročiu a má to byť jednoducho niečo špeciálne. Môže to byť drahý parfém, po ktorom vaša partnerka túži, zlatý prstienok, hodinky, alebo napríklad poukaz na wellness. A mne by to wellness obzvlášť potešilo. Ja som tiež k narodeninám priateľovi kúpila celkom špeciálne darčeky a tiež dúfam, že sa mu budú páčiť. Dala som si s ich výberom záležať, takže dúfam, že sa mu ten darček bude páčiť a že mu stále bude pripomínať ma. To som tiež zabudla spomenúť, že darček od milovanej osoby je cennejší, než čokoľvek iné, má emocionálnu hodnotu.