Plánujete dovolenku v rámci domova, na Slovensku? Ste typ, ktorý si rád užíva nadštandardné služby all inclusive? Hľadáte wellness pre rodinku s deťmi? Chcete si užiť krásne hory? Alebo milujete ničnerobenie, dokonalý relax a vyhľadávate možnosť úplne vypnúť od vonkajšieho sveta? Ak ste na ktorúkoľvek otázku odpovedali kladne, veríme, že si na našej stránke vyberiete zo širokej ponuky pobytov a služieb. Wellness pobyty sa vzťahujú aj na liečebné pobyty so zľavou, takže sa vám poďakuje aj vaše zdravie. Je len na vašom zvážení, ktorú lokalitu či typ ubytovacích služieb sa rozhodnete vyskúšať, ceny sú viac ako priaznivé.

wellness

Pre príjemnú rodinnú dovolenku je absolútnou jednotkou wellness pobyt v hoteli Hviezda v Dudinciach, kde máte dokonca vstup pre dieťa zdarma v cene celého pobytu. Výborný rozsah služieb, vrátane možnosti neobmedzeného vstupu do wellnesu či bazéna či zábava vo forme animačného programu len za 69,90 eur za noc. Letné momenty môžete stráviť napríklad vo Vysokých Tatrách v hoteli Avalanche, kde je možný vstup aj do vonkajšieho bazéna alebo v hoteli TERMÁL Vyhne, ktorý ponúka služby all inclusive za 75.00 za noc – ocenia najmä milovníci termálnej vody.

wellness hotel

Aj prostredie Pohronia má plno krás a ak chcete svoj voľný čas stráviť práve tu, odporúčame napríklad Hotel Sitno Resort, kde si môžete vychutnať privátnu vírivku a masáž pre dvoch, ubytovanie s polpenziou len za cenu 115,eur. Pre typy obľubujúce turistiku a krásnu prírodu je určite zaujímavý región Pienin a Zamaguria – Jesenný pobyt pre dvoch s polpenziou, bazénom či wellness centrum pre skutočných fajnšmekrov za príjemnú cenu od 49,70 eur za noc. Skvelá akcia – možnosť uplatnenia rekreačného príspevku, ktorý dostanete od vášho zamestnávateľa. Už len nepremeškať ponuku a vybrať si to pravé pre vás na našom webe.