Ležérny štýl obliekania, v ktorom majú svoje miesto aj dámske mikiny

Ležérny štýl je nositeľom pohodlia, a teda pohodlného oblečenia. Obľúbenkyne dámskych mikín sú nositeľkami ležérneho štýlu, teda preferujú pohodlie a jednoduché strihy, častokrát aj voľné strihy. Praktická stránka oblečenia je pre nostiteľky dôležitejšia ako vizuálna, chcú sa cítiť uvoľnene a pohybovať sa pohodlne. Tento štýl sa dá dobre kombinovať s inými štýlmi a takéto kombinácie vytvoria zaujímavý, originálny celok, ktorý bude vystihovať podstatu nositeľky.
 dámská mikina

Poznáte pojem ležérna elegancia?

 
Pojem „ležérna elegancia" je používaný čoraz viac. Ležérny štýl obliekania nemá prísne pravidlá. Nemôžeme ho ale považovať za náhodný výber módnych kúskov, alebo pojmom „čo skriňa dala“. Ide o premyslený a šik ťah. Nosia sa v ňom nohavice, džínsy aj sukne, tričká, košele dámske mikiny, z topánok vyhrávajú tie nízke. Základom je cítiť sa pohodlne, pričom farebný výber je skutočne široký.Pri elegancia zas hovoríme o ohraničenom štýle, ktorý preferuje elegantné materiály, presne strihy a farby neutrálnejšieho nádychu farby. Vybraný outfit má pôsobiť doslova koordinovane a absolútne vhodne na vybranú príležitosť. Spárovanie ležérnosti a elegancie ústi do pohodlného oblečenia, ktoré je upravené, uhladené a podčiarkuje krásu jej nositeľky. Neklaďte si žiadne obmedzenia, popustite uzdu fantázie a kombinujte, napríklad dámsku mikinu so sukňou, prípadne dámsku mikinu s nohavicami. Výber je len na vás.
 šedá mikina

Neviete si predstaviť kombináciu dámskej mikiny so sukňou, prípadne nohavicami? Tu je pár tipov

 
Majitelia štíhlych nôh môžu ľahko kombinovať mikinu s minisukňou. Obraz bude odvážny, mladistvý a samozrejme módny. Sukňa môže byť buď jednofarebná alebo s potlačou alebo dekoratívnymi prvkami. Ak sa nebojíš ukázať kúsok svojho brucha, obleč si krátku mikinu s kapucňou a dolaď ju džínsami s vysokým pásom, prípadne so sukňou s vysokým pásom. Teplá biela huňatá dámska mikina v kombinácii s károvanými nohavicami z teba urobí módnu ikonu minulosti. Hoď na seba dotrhané rifle so záplatami, čierne čižmičky na podpätku a teplučkú oversized mikinu, budeš sa cítiť maximálne komfortne. Kožená obtiahnutá sukňa, silonky a vysoké semišové čižmy nad kolená skombinovaná s dámskou oversized mikinov s v akejkoľvek jesennej farbe je zaručený úspech v svete módy ležérnej elegancie. Počas veľmi chladných dní hoď na seba oversized mikinu s kapucňou, dlhú rifľovú bundičku a vysoké čižmičky nad kolená. Na rifľovke si jednoducho vyhrň rukávy a trendy outfit, ktorý ťa zároveň aj zahreje, je na svete. Hlavnou vecou je naučiť sa správne kombinovať textúry, aby nedošlo k preťaženiu obrazu jasnými prvkami.
 
Potrebujete doplniť do šatníka nejakú šik mikinu? V tom prípade, určite navštívte stránku https://www.glashgirl.sk/.