Ste typ chlapa, ktorý by si rád trochu okorenil svoj život a nebojí sa kvôli tomu zájsť aj do vzrušujúcich výziev? Túžite po magickom zážitku plnom rozkoše, relaxácie a psychického či fyzického uvoľnenia? Pokiaľ ste sa v tomto popise našli, mali by ste jednoznačne vyskúšať masáž, ktorú neoľutujete, a po ktorej bude túžiť čoraz viac a viac. Navyše, táto špeciálna masáž prispieva k zlepšeniu vášho zdravia.

muž, úsmev

Reč je o masáži penisu, o ktorej ste mnohí z vás možno ešte ani nepočuli. Je načase sa o nej dozvedieť niečo viac. Masáž penisu nie je žiadne tabu. V prvom rade je dôležité si ujasniť, že masáž penisu patrí pod skupinu veľmi serióznych masáží. Okrem vzrušujúcich a uvoľňujúcich dotykov skúsenej masérky, ktorú si sami vyberiete, má tento špeciálny druh masáže niekoľko zdravotných benefitov. Pod vplyvom masérskych ťahov sa naplno uvoľníte a pritom prispejete vášmu zdravotnému stavu. Masáž penisu vie dopomôcť k správnemu prekrveniu pohlavného údu a tiež sa pri nej zbavíte stresu a napätia. Pri masáži penisu sa budú vaše pocity striedať ako na hojdačke. Budete zažívať úžasný pocit vzrušenia a relaxácie zároveň. Po masáži penisu, tiež zvanej aj masáž lingamu, bude váš penis úžasne prekrvený a po pravidelnom absolvovaní sa zvýši aj výdrž vašej erekcie. Technika masáže penisu je veľmi upokojujúca, seriózna a dráždivá zároveň a hlavne po celý čas trvania veľmi dynamická. Masáž pozostáva z fáz akými sú napríklad naťahovanie penisu, rotácia žaluďa, či veľmi dôležitá masáž semenníkov.

muž, nahota

Masáž penisu Bratislava ám prinesie do života pozitívnu zmenu a oddych zároveň, ktoré sa stanú súčasťou vášho života. Ceny masáže sa pohybujú v závislosti od stanovenia dĺžky trvania masáže. Neváhajte a rezervujte si tú svoju ešte dnes v masážnom štúdiu Bratislava Tantra a informujte sa na našom webe o podrobnostiach. S pravidelnou masážou penisu u nás sa váš život radikálne zmení k lepšiemu!