V lete a počas teplejších dní trávime na vonkajšej terase prakticky každú voľnú chvíľu, keď je pekné počasie. No niekedy nás práve to pekné počasie z terasy vyženie. Priveľké teplo a priame slnko dopadajúce práve na terasu spôsobí, že sa radšej schováme dovnútra. To však ihneď vyrieši tienenie na terasu. Tienenie na terasu či balkón je moderným riešením ako si spríjemniť chvíle strávené na terase či balkóne aj pri nie úplne ideálnych podmienkach.

roleta

Tienenie na terasu a balkón

Možno ste už videli zatienené terasy, ale dizajnovo sa vám to nepáčilo. Dnes už žiadne závesy ani nemoderné rolety na screenoverolety.sk nenájdete. Screenoverolety.sk ponúka moderné a kvalitné textilné rolety a vonkajšie hliníkové žalúzie na tienenie vašej terasy či balkóna.

Textilné rolety

Textilné rolety sú skvelým spôsobom, ako sa skryť na terase pred slnkom. Navyše sú zvnútra polopriehľadné, tak sa nemusíte báť zatemnenia vašej terasy. Textilné rolety sú pripravené na mieru a dokonale zapadnú do konštrukcie vašej terasy či balkóna. Navyše, môžete si zvoliť farbu akú chcete. Vzhľad si teda jednoducho prispôsobíte aj svojej nehnuteľnosti.

roleta

Hliníkové vonkajšie žalúzie

Žalúzie a vyrobené z hliníka sú výborným produktom pre ľudí, ktorý potrebujú tienenie do horších poveternostných podmienok. Hliník je pevný, odolný materiál a ani silný vietor hliníkové vonkajšie žalúzie nezničí. Hliník je navyše obľúbeným dizajnovým materiálom v dnešnej dobe mimoriadne populárny. Používa sa ako na žalúzie na okná a terasu, tak aj na samotné okná. Aj vy máte terasu či balkón na strane, kde neustále svieti slnko a znepríjemňuje vám to pobyt na terase? Pozrite si stránku screenoverolety.sk, kde sa o realizácii tieniacej clony na balkón a vonkajších hliníkových žalúzií dozviete oveľa viac. Investícia do kvalitného tienenia je tou najlepšou investíciou.