Muži sú veľmi zaujímavé stvorenia. No pomerne jednoducho fungujú. Nič komplikované v ich mysliach nehľadajte. Robia poväčšine iba jednu vec naraz a nevedia medzi činnosťami prepínať tak šikovne ako ženy. Vráťme sa ale naspäť k tomu ako takého muža zaujať. Výzorom? Úsmevom? Písaním? Prihováraním sa mu? Čím vlastne?

jeany na šnúrach

Jednoducho položená otázka si vyžaduje jednoduchú odpoveď.

Celkovým pôsobením osobnosti. Dojmom, ktorý na neho spravíte. Vy pôsobíte na ostatných ľudí ako komplex. Takže sa nedá vypichnúť len určitá vlastnosť, či vec na vašej osobnosti, čo by zaujala okoloidúceho alebo niekoho z vášho okolia. Vždy je to súbor vašich vlastností, ktoré máte. Niektoré vynikajú menej, iné viac, no stále sú tam všetky. Niektoré sa zdajú byť milé, iné sú skôr otravné. Na osobnosti však vieme pracovať. Pozrime sa na to ako:

kvety v jeanoch

  1. Najkrajším oblečením je úsmev. To vám potvrdí každý. Určite sa lepšie pozerá na ženu, ktorá sa usmieva ako na nejaké mračno, ktoré znepríjemňuje každému deň. Dávajte si na to pozor, muži si vyberajú pohodovú ženu, s ktorou sa dá zažartovať a zasmiať sa.

  1. Keď sme pri tom oblečení, tak najviac na vás vyniknú slimmer jeans. Každý chlap sa pozrie za peknou ženou a keď ich budete mať na sebe, tak ukážete to najkrajšie, čo máte. Svoj zadok. V sukni ho tak pekne neuvidí, hoci by neviem ako veľmi chcel. V rifliach sa dá vidieť vaše pozadie perfektne. Ak ho týmto nezaujmete, tak potom už ničím.

  1. Prirodzenosť. Pohoda. Také prirodzené chovanie sa k druhým osobám je určite na mieste. Žiadne afektované správanie. Muži nechcú byť opovrhovaní alebo počúvať rôzne klebety o iných ľuďoch. Chcú sa baviť. Príjemný a nevtieravý vtip je určite očakávaný.

  1. Záujmy. Ženy, ktoré majú svoje ciele a záujme sú atraktívnejšie pre okolitý svet. Možno len ten obdiv alebo ich odvaha vzbudzuje záujem okolia. Ktovie. No, je to na zváženie.