Vitajte v reštaurácii Gurmánsky dvor u Oravca. Sme reštaurácia s dlhou históriou a množstvom spokojných zákazníkov vsadená v srdci Ružinova – v ružinovskom Prievoze v Bratislave. Ako sa dá zistiť z nášho názvu ponúkame tradičné domáce jedlá, ktoré varili ešte naše mamy a babičky a tradujú sa z generácie na generáciu. My túto tradíciu nie len zachovávame, ale ponúkame ju aj v dnešnej modernej dobe plnej rýchleho občerstvenia a rôznych iných kuchýň, ktoré k nám v rámci otvorených hraníc prišli. No my v Gurmánskom dvore sme hrdí na naše Slovenské tradície a radi ich šírime ďalej.

jedlo

Pre tých, ktorí však majú radšej niečo cudzokrajné máme pripravené naše burger menu. Pretože vieme, že dobrý burger poteší každého labužníka. Vychutnať si naše jedlo, ktoré pre vás s láskou pripravujú naši kuchár,i môžete v príjemnej atmosfére našej útulne zariadenej reštaurácie, alebo si môžete sadnúť pod vinič na našom dvore, a načerpať nové sily dobrým jedlo a čerstvým vzduchom. Okrem tradičnej reštaurácie v pracovné dni pripravujeme aj denné menu pre všetkých ťažko-pracujúcich, ktorí k nám zavítajú. Naši kuchári starostlivo zostavujú jedálniček na celý týždeň, aby si v ňom každý mohol niečo nájsť v daný deň a pochutiť si na dobrom jedle.

reštaurácia

Jedálniček môžete nájsť aj našej webovej stránke a dokonca si môžete objednať jedlo aj stôl z pohodlia vašej kancelárie. Pre tých, ktorí sú zaneprázdnení natoľko, že nemôžu prísť robíme aj rozvod jedla v Bratislave, najmä pre firmy, ktoré sú v bratislavskom Ružinove, ale pri väčšej objednávke sme pripravení vyraziť aj do iných častí. Poplatok za dovoz je 1,50€, čo je pri dnešnej cene benzínu naozaj symbolická cena. A ak si od nás dáte doviesť viac ako 5 jedál, dovoz si neúčtujeme vôbec. Telefónne číslo nájdete taktiež na naše webovej stránke. Riadime sa starým známym heslom “Náš zákazník, náš pán”. Preto sa snažíme, aby všetci od nás odchádzali sýti a veselí.