Využite svoj potenciál a staňte sa úspešným podnikateľom. Nie je nič lepšie, ako zarábať sám na seba a ak máte dostatočné vlohy pre tento spôsob života, mali by ste tomu dať šancu. Spoločnosť For One Business Vám vie Vaše podnikateľské začiatky značne uľahčiť. Vďaka nim sa môžete stať podnikateľom naozaj rýchlo. Ponúkajú Vám možnosť zakúpenia firmy, ktorá je plne pripravená na predaj novému majiteľovi. To, že je pripravená znamená, že má pridelené identifikačné číslo organizácie aj daňové identifikačné číslo a má splatené základné imanie. Dokumenty, ktoré sú potrebné pre prevod firmy na Vašu osobu, sú starostlivo pripravené advokátom.

graf úspešnosti

To, že spoločnosť, ktorú plánujete kúpiť, nemá žiadne záväzky, dostanete garantované zmluvnou formou. Nákup firmy od spoločnosti For One Business je prostriedkom, ako ušetríte množstvo času, ktorý by ste strávili vybavovaním jednotlivých úkonov na úrade. Vďaka profesionálnemu prístupu spoločnosti For One Business sa už mnoho ľudí stalo spokojnými majiteľmi svojich nových firiem a záujem o takýto spôsob získania vlastnej firmy neustále narastá. A to na Slovensku, ale aj v zahraničí, kde je nákup ready made firiem veľmi populárny. Na výber máte rôzne typy firiem. Je len na Vás, či Vám viac vyhovuje nová firma, firma s históriou, predaj firmy platca dph alebo naopak, ktorá platcom dph nie je.

tímová práca

V prehľadnej ponuke spoločností, ktoré sú aktuálne na predaj, nájdete určite aj Vy tú Vašu. Neodkladajte Vaše podnikateľské plány na neurčito. Život je príliš krátky na to, aby sme nešli na svojimi snami. Momentálne máte ešte tú výhodu, že spôsob, ako stať sa podnikateľom je extrémne jednoduchý, bezproblémový a zároveň zastrešovaný profesionálmi so spoločnosti For One Business. Ak máte nejaké nejasnosti ohľadom kúpy firmy, kľudne sa informujte na telefónnom čísle +421 905 341 866, alebo e-mailom na adrese office@41business.com.