O tantrických masážach ste možno už niečo počuli. Väčšinou sú spájané s erotikou a orgastickým vyvrcholením, čo samozrejme môže byť pravda, ale tantre by sme krivdili, keby sme sa obmedzili iba na tieto javy. Tantra, to nie je len erotika, je to prebúdzanie sexuálnej energie, a tá má oveľa hlbšie korene.

relaxačná masáž

Radosť zo života – súčasný svet rozhodne nenahráva radosti zo života, musíme neustále riešiť tisíce nezmyslov, spojených s rôznymi platbami – energie, oblečenie, potraviny, lieky, trávime v zamestnaní mnoho hodín času, a keď prídeme o prácu, potom nám zase chýbajú financie, a je to stále dookola. Ľudia potrebujú istý prielom, mali by vedieť, že život nie sú len peniaze, ale aj radosť z celkom obyčajných vecí, kam patrí aj celkom obyčajné pohladenie, objatie a láska.

tantra masáže

Láska a neha – keby sme sa vás spýtali, čo vám najviac chýba vo vzťahoch medzi ľuďmi, množné by ste aj vy spontánne odpovedali, že láska. Už Erich Maria Remarque tvrdil, že „život bez lásky je niečo, ako mŕtvola na dovolenke“. Bez lásky sú na seba ľudia zlí, podozrievaví, závistiví, ubližujú si, bojujú medzi sebou a nevedia sa dohodnúť, aby užívali všetci spoločné bohatstvo. Je známe, že keby každý pracoval len dve hodiny denne, päť dní v týždni, mohli by sme mať všetci tri mesiace dovolenky, a nikto by nestrádal od hladu ani nedostatkom materiálneho zabezpečenia. K tomu všetkému vás môže uvoľnenie počas tantry nasmerovať.

Milostná predohra – mnoho mužov ide rovno na vec a milostnej predohre nevenujú veľa času. Ženy ale potrebujú oveľa viac láskania, hladenia, maznania a dotykov. Musí sa naladiť najmä na energiu, nie na fyzické spojenie, to prichádza až na samotný vrchol. Muži sa tak môžu lepšie sústrediť na to, aké potreby majú ženy pred samotným prienikom penisu do vagíny a budú vďaka tantre v Bratislave lepšie chápať celý zmysel sexuality.