Každý podnikateľ je iný a preto aj jeho nároky a potreby sú iné. Kde potrebujeme do skladu veľké kontajnery, inde nám stačí oveľa menší objem. Kontajner je obrovským plusom pri šetrení miesta v skladových priestoroch ale aj doprave. Nová rada ibc kontajnerov prekvapí svojimi funkciami ale aj minimalizmom. Niekedy je menej viac a zbytočne veľkým kontajnerom si môžete odoberať priestor v sklade. Miesto poloprázdneho kontajnera by ste sa mali radšej poobzerať po menšej rade ibc kontajnerov. Tieto si stále zachovávajú svoju kvalitu a odolnosť, zato šetria priestor a dokonca je možné ich aj zložiť. Tento fakt ocenia najmä manažéri, ktorý musia denne riešiť otázky efektivity a optimalizácie nielen skladových priestorov ale aj zlepšenie dopravy tovarov.

kontajnery nie sú iba veľké ale aj malé

Ich rýchlosť a efektivita je pri niektorých druhoch tovarov kľúčová. Ide najmä o potravinové tovary a komponenty do automobilového priemyslu ako sú batérie. Čo ich spája je chladenie. Tieto tovary potrebujú počas skladovania a prepravy neustále udržanie nižšej teploty pre zachovanie svojej kvality. Aby ste mali predstavu o podmienkach v ktorých sa vaše tovary prepravujú je možnosť ibc kontajnerov s prepojením na aplikáciu, vďaka ktorej bude možné monitorovať výšku teploty a stav nákladu vo vnútri.

každý sklad môže mať iné nároky

K týmto reportom sa viete dostať okamžite a v prípade potreby okamžite vykonať kroky, ktoré zachránia zásielku pred skazou v nepriaznivých podmienkach. Ak Vás zaujíma teda menšia verzia kontajnerov pozrime sa na to, aké ma ibc kontajner 600l rozmery. Ako príklad uvediem skladací Boxer Pack s objemom 600L. Rozmery tohto menšieho kontajnera sú 1200 x 800 x 900 mm. Je ideálny pre menšie až stredne veľké náklady. Ak sa ale rozhliadate po niečom ešte menšom odporúčame navštíviť stránky spoločnosti Schoeller Allibert, kde nájdete kontajnery už vo veľkosti 250L.