Aj vy sa rady pekne oblečiete, upravíte si vlasy, či dáte si príjemný parfum? Žena by sa mala o seba starať a to za každých okolnosti. Starostlivosť o vlasy väčšina z nás nezanedbáva, ale venujete dostatočnú starostlivosť aj svojim nechtom? Nechty najmä na rukách sú prvé čo si človek na vás pri manipulácii rukami všimne. Ruky sú často používaná časť tela, ktorú vystavujeme okoliu. Niekedy si to ani neuvedomujeme, ale aj také jedenie či pitie z pohára upúta okolie na naše ruky. A najmä na nechty. Každá žena by mala mať nechty upravené a najmä čisté.

gélové nechty

Doprajte si kvalitnú manikúru

Množstvo žien sa čoraz viac stará o svoje nechty. Termíny na manikúru a pedikúru sú na týždne vypredané a hodinka za mesiac, kedy si doprajete nové nechty je nevyhnutnosťou. Chodíte na manikúru ku nechtárke alebo si robíte manikúru doma? Väčšina žien preferuje nechtárky najmä z dôvodu, že chce gélové nechty. Gélové nechty vám vydržia dlhšie a najmä neničia sa. Gél je vďaka UV lampe zatvrdnutý, nešúpe sa neláme sa. Určite to dobre poznáte. Bežný lak na nechty vydrží pár dní. Aj to v tom lepšom prípade. Stačí umývanie riadov či kúpeľne a môžete lakovať nechty znova. Ak však túžite po gélových nechtoch, nemusíte chodiť nutne ku profesionálke a vyhadzovať každý mesiac množstvo peňazí.

gélové nechty

Sada na gélové nechty

Kvalitné gélové nechty si viete urobiť aj sama doma. Budete na to potrebovať sadu na gélové nechty od d-nails.sk. V tejto sade nájdete všetko potrebné na to, aby ste si upravila nechty, naniesla kvalitný gél a vytvorila pevné kvalitné nechty, ktoré vydržia týždne. Výhoda gélových nechtov, ktoré si môžete urobiť doma je, že si nechty môžete urobiť kedykoľvek a nemusíte čakať na termín. Pozrite si aj vy stránku d-nails.sk a kúpte si svoju sadu na gélové nechty ešte dnes. Na žene nie je nič krajšie ako upravené vlasy a nechty.