Čo vám napadne ako prvé, keď sa povie blue jeans? Pohodlné nosenie, dobrý pocit zo seba, nasledovanie trendu, štýl, osobitosť. Presne o tom a ešte o mnohých ďalších aspektoch sú džínsy. Vypovedajú o vašej osobnosti, o vás. Výborne sa ladia so zvyškom oblečenia, takže na svoje si prídu ako dámy tak aj páni. Pomocou džínsov jednoducho vytvoríte športový štýl, ktorý má šmrnc, ako aj elegantný štýl za pomoci doladenia jednotlivých doplnkov, ktoré podčiarkujú eleganciu.

džínsovina

Prvé rifle slúžili ako pracovné oblečenie pre baníkov v Spojených štátoch. Oslovil tínedžerov, ktorí ich začali nosiť a vyjadrovať nimi svoj prístup k životu, túžbu po slobode a nezávislosti. Napokon sa stali základom šatníka nielen tínedžerov, ale aj jednotlivcov v strednom či pokročilom veku. Tento trend pretrváva dodnes. Džínsy sa vyrábajú z kvalitnej džínsoviny, ktorá je elastická, mäkká a pohodlná. Vo vašich džínsoch sa môžete pohodlne ohýbať bez pocitu tlačenia alebo istého nekomfortu.

modré džínsy

Súčasný trh ponúka množstvo zaujímavých strihov, od úzkych cez rovné až po široké rifle. Rifle si môžete vybrať v jednom alebo vo viacerých odtieňoch jednej farby. Obzvlášť obľúbená modrá farba džínsov je dostupná aj v takzvanom vyšúchanom štýle. Ďalšou možnosťou je výber potrhaných džínsov, ktoré pôsobia obzvlášť extravagantne. Obľubujú ich nielen tínedžeri, ale aj dámy a páni, ktorí s ich pomocou vedia vytvoriť aj zaujímavý elegantný outfit, ktorý sa vyznačuje osobitým štýlom.

Obtiahnuté džínsy výborne tvarujú postavu a zvýrazňujú jednotlivé krivky. Džínsy s vysokým pásom opticky zoštíhľujú pás. V prípade potreby, alebo zaistenia vlastného pohodlia, ich môžete prekryť dlhým topom. U nás si môžete objednať džínsy v rôznych konfekčných veľkostiach. V priebehu niekoľkých pracovných dní ich máte u vás doma. Prehliadnite si fotogalériu džínsov a nechajte sa inšpirovať. Mimoriadne zaujímavo pôsobia aj dámske džínsy doplnené výšivkami či flitrami. Doplňte si váš šatník o ďalší jedinečný kus džínsov.