Led osvetlenie sa za posledných pár rokov dostalo výrazne do popredia a plnohodnotne nahradilo klasické halogénové osvetlenie. Jeho výhodou je omnoho nižšia spotreba elektrickej energie, čo pocítite na vašich účtoch za elektrinu. Led osvetlenie je omnoho výkonnejšie a vyznačuje sa dlhou dobou životnosti. Tak prečo neinvestovať do kvalitnejších produktov a vytvoriť život plnohodnotným aj vďaka Led produktom. Či už ide o Led žiarovky alebo Led pásy, ich význam a pôsobenie vo vašej domácnosti je nezameniteľné. Vyberať si môžete z rôznej intenzity svetla, podľa vašej potreby a miesta použitia. Dostupné sú žiarovky, ktoré poskytujú studené biele svetlo ako aj žiarovky, ktoré poskytujú teplé žlté svetlo. Zharmonizujte si váš príbytok aj pomocou čarovných Led pásov, ktoré zoženiete aj v rôznych farebných prevedeniach.

Led reflektor

Led reflektory tvoria samostatnú kategóriu Led osvetlenia. Využívajú sa na osvetlenie ciest, záhrad, tunelov, budov a podobne. Vyznačujú sa vlastnosťami, ktoré sú charakteristické pre Led osvetlenie. Vonkajšie Led reflektory si môžete obstarať s rôznym výkonom. Led reflektor 10w ledprodukt.sk poskytuje miernu intenzitu osvetlenia. V ponuke nájdete aj Led reflektory, ktorých výkonnosť je desaťnásobne vyššia. Záleží na vás, čo potrebujete a čo si vyberiete.

osvetlenie cesty

Solárne Led reflektory sa nabíjajú denným svetlom počas dňa a takýmto spôsobom nabité slúžia ako zdroj svetla vo večerných hodinách a v noci. Nevýhodou sú zimné mesiace, kedy sa stmieva skoro a tento typ reflektorov sa nestihne dostatočne nabiť, aby mohol poskytovať svetlo celú noc. Ďalšiu skupinu tvoria Led reflektory s pohybovým senzorom, ktoré sa rozsvietia pod vplyvom pohybu v ich poli pôsobenia.

Inšpirujte sa našou ponukou Led osvetlenia a vytvorte váš život príjemný a svietivý aj pomocou týchto fantastických produktov. Led osvetlenie sa výborne hodí aj na balkóny a terasy, ktorým dodá v čase prítmia a tmy správnu a pôsobivú atmosféru.