Radíte sa k tým, ktorí už vyskúšali tantrickú masáž a jej pozitívne účinky na telesný a duševný stav? Téma tantra massage pre vás teda asi nebude ničím novým. Tantra salón v Bratislave však poskytuje hneď niekoľko ďalších typov tantrických masáží. Napríklad čo taká vzrušujúca senzuálna masáž? Aj tá by vám určite padla vhod.

Sexi žena

Tá pôsobí na viacero zmyslov súčasne. To je jej výhoda oproti klasickej masáži. Sensual massage uvoľňuje telesné, psychické a sexuálne bloky.Bude sa pri nej prebúdzať väčšina vašich zmyslov.

Všetko to začina „namaste“ rituálom. Pri ňom si precvičíte dýchanie a vašu myseľ aj vaše telo privedie do varu. Ideálne vás pripraví na začiatok senzuálnej masáže. Avšak čo najlepšie charakterizuje práve tento typ masáží? Najviac asi to, že pracuje s viacerými zmyslami naraz. Ďalej je pre ňu špecifické to, že sa jej zúčastníte aj vy. S profesionálnou tantra masérkou budete svoje telo masírovať aj vy sám. V tom je tento zážitok zaujímavejší a nielen samotná tantra masérka, ale tiež vy budete sprostredkovateľom životnej energie.

Ženské telo, erotika

Teraz prichádza na rad najviac vzrušujúca časť. Profesionálna tantra masérka bude pri masáži používať vzrušujúcu techniku „body to body“, teda masáž tela na telo. Bude sa po vás doslova kĺzať svojim nahým a pôvabným telom. Na vás bude, aby ste si tento zážitok plnohodnotne vychutnali. Následne pri nej prichádza aj k príjemnej masáži prostaty. A to z dôvodu, že tento orgán je silným erotogénnym miestam a práca s ním predstavuje skvelý pôžitok a zlepšuje sa tým vaše sexuálne zdravie. Tomuto bodu sa venuje väčšia pozornosť práve pri sensual tantra massage. Pridajte k tomu hrejivé dotyky tela masérky a ide o dokonalý pôžitok. Body massage je z hľadiska vzrušenia o niečo intenzívnejšia než klasická tantrická masáž. Odporúča sa tým, ktorí už s tantrou majú skúsenosti a hľadajú nový level uspokojenia svojich prirodzených túžob.