Push up jeans https://bigstarjeans.sk/zena/damske-jeans-nohavice/damske-jeans-pushup sú model, ktorý by mal žene zúžiť celé nohy tak, aby jej do popredia vystúpili partie zadku. Väčšinou ide o model s vysokým pásom, ale nemusí to byť pravidlo pri push up džínsoch. Tento model obľubujú najmä mladšie generácie a štíhlejšie dámy, ktoré chcú vyzerať pútavo a atraktívne a chcú prilákať pozornosť na svoje ženské krivky. No ani staršia generácia sa ich nemusí až tak obávať. No pri tomto modeli si treba dať pozor na to, že nezakrýva, ale práve naopak upozorňuje na partie zadku a taktiež na to, že je to model, ktorý dosť obopína nohy, takže ak máte širšie stehná, alebo nie ste úplne spokojné so svojou zadnou časťou tela, možno to nebude model práve pre vás.

jeansy

To však nezistíte, kým si ich nevyskúšate. Možno vaše nedokonalosti sú, len subjektívny pocit, ktorý má skoro každá žena, že jej telo nevyzerá dobre, alebo pekne. Vyskúšajte a posúďte sami! Veľký výber push up džínsov nájdete v predajni Big Star. Nájdete nás v Košiciach, Žiline a v Prešove, kde si môžete vyskúšať všetky naše modely. Alebo nás nájdete na našej internetovej stránke, kde máme aj e-shop, v ktorom nájdete taktiež všetky džínsy z našej ponuky. Ak sa vám nebude push up džínsový strih hodiť, nájdete tu množstvo ďalších štýlov a modelov, z ktorých si určite vyberiete.

push up

Stačí len vedieť čo sa vám páči, alebo čo vám pristane a vybrať si niečo štýlové na prichádzajúce leto. Nejaké biele alebo bledé džínsové nohavice, alebo nejaké štýlové tričko určite radi obnovia váš letný šatník. Keď pozriete našu stránku, alebo navštívite našu predajňu zistíte koľko lákavých ponúk, zliav a akciových cien na vás čaká. Nenechajte si ich ujsť a navštívte nás ešte dnes. Niektoré akcie sú časovo ohraničené, tak ich nepremeškajte! Tešíme sa na vašu návštevu v našich kamenných predajniach alebo na našej internetovej stránke v Big Star.