Už sa vám niekedy stalo, že po umývaní schodov alebo podlahy so špinavou vodou vylejete do WC misy aj handru, s ktorou ste vytierali podlahu? Alebo vám malé deti spláchnu rozmernú gumenú hračku a WC následne nesplachuje a voda sa valí po celej kúpeľni alebo WC? Už len predstava takýchto nepríjemností v každom z nás vyvoláva nepríjemné pocity. O to horšie to je, ak sa to stane aj v skutočnosti niekomu z nás a tento problém je takmer neriešiteľný.

inštalatér

Ak sa nejaký predmet usadí v odtokovom potrubí, tak v súčasnosti netreba robiť žiadnu paniku, pretože na väčšine územia Slovenska už operujú spoločnosti, ktoré riešia presne takéto problémy. Ľudia z Bratislavy a blízkeho okolia kontaktujú v takýchto prípadoch krtkovanie Bratislava, takže behom hodinky máte doma odborníkov zo spoločnosti AB-Krkovanie, ktorí dokážu riešiť aj oveľa zložitejšie problémy ako je handra v odpadovom potrubí.

Spoločnosti venujúce sa rôznym problémom súvisiacich s kanalizáciou a odpadovými potrubiami dnes disponujú modernou technikou, pomocou ktorej je možné vyriešiť všetky súvisiace problémy. K úplne bežným postupom patrím monitoring potrubia pomocou špeciálneho kamerového systému, ktorý sa zavedie do potrubia a vyškolení pracovníci na monitore sledujú, aké problémy potrubie ukrýva. Na základe týchto poznatkov je následne zvolený postup opravy kanalizácie, ktorý je cielený presne na konkrétny problém. Takže žiadne naslepo vsúvané pružiny do potrubia, kedy netušíme zdroj ani presné miesto problému, dnes už je oprava a krtkovanie kanalizácie na úplne inej úrovni.

kanalizácia

Väčšinou ide o veľmi šetrné spôsoby čistenia odpadových potrubí, ktoré sa používajú nielen v čase havarijnej situácie. Stále čoraz väčší počet ľudí si uvedomuje dôležitosť dobrého stavu kanalizácie a odpadov, preto pravidelne využívajú preventívne čistenie potrubia, ktoré vás ochráni pred vznikom nepríjemných situácií.